Чому автошкола “PEGAS”?!

> Автошкола “Пегас”‎ проводить навчання за Державною програмою підготовки водіїв, затвердженою Кабінетом Міністрів України. 

> Поетапна оплата за навчання.

> Великий вибір навчальних автомобілів. 

> Термін навчання в автошколі лише 2 місяці.

> Заняття проводяться у вечірній час 3 рази на тиждень.

> Практичні заняття проводяться за індивідуальним графіком, підібраним спеціально для Вас.

> Всі викладачі нашої автошколи мають вищу автомобільну або педагогічну освіту та з легкістю дадуть відповідь на всі питання, що виникли в процесі навчання.

Автошкола “PEGAS” в Одесі:

“Pegas” – єдина автошкола в Одесі, яка пропонує якісне навчання! З нами Ви навчитеся безпечно керувати автомобілем.
Навчання в автошколі “Pegas”, починається з проходження теоретичного курсу. До нього входять правила дорожнього руху, законодавчі норми, вивчення будови автомобіля, а також неписані правила, які повинен знати кожен автомобіліст. Паралельно з теоретичними заняттями Ви будете вчитися керувати автомобілем. На даному етапі Ви будете використовувати на практиці отримані знання з уроків теорії, Вас навчать бути готовими до різних нестандартних дорожніх ситуацій.
Автошкола “Pegas” проводить навчання по Державній програмі підготовки водіїв, затверджених Кабінетом Міністрів України. Термін навчання в автошколі 2 місяці. Теоретичні заняття проводяться увечері 2-3 рази на тиждень, залежно від графіка навчання. Усі викладачі нашої автошколи мають вищу автомобільну або педагогічну освіта і з легкістю дадуть відповідь на всі питання, що виникли в процесі навчання.Викладацький склад регулярно проходить атестацію та підвищує свій професійний рівень кваліфікації у даній сфері освіти.
Практичні заняття з керування для зручності учнів проводяться за індивідуальним графіком. Програма навчання водінню включає відпрацювання початкових навичок водіння і відпрацювання паркування автомобіля на спеціалізованих майданчиках. У програму включені заняття в темний час доби та ази контраварійної підготовки. Усього програмою передбачено 13 або 40 занять з водіння.
Широкий вибір навчальних автомобілів з механічною або автоматичною коробкою передач дозволить Вам підібрати автомобіль аналогічний тому, на якому Ви будете їздити після отримання посвідчення водія.
Наприкінці навчання в автошколі проводиться іспит. Іспит з водіння проводиться на тому самому навчальному автомобілі, на якому ви навчалися. Потім після отримання свідоцтва про закінчення автошколи, вся група централізовано у супроводі співробітника автошколи складає іспит у ТСЦ, після чого видається посвідчення водія.

Відгуки про автошколу:

Анастасія

Було дуже багато страхів перед походом в автошколу: боялася, що інструктор кричатиме, боялася включити не ту передачу, заглохнути в потоці машин і т.д. Давно хотіла стати водієм, але тільки цього року у мене з’явилася можливість вчитися, і я не замислюючись пішла саме до цієї автошколи (давно радили друзі). Теорія викладалася чудово! Дякуємо Івану Миколаєвичу. Пройдений матеріал закріплювали роликами по телевізору, з прикладами, змушували думати логічно і включатися. Інструктор з водіння – Олександр, завжди створював доброзичливу та спокійну обстановку. Іншими словами – золота людина та професіонал своєї справи.    

Володимир

Щиро дякую інструктору Дмитру! Він настільки доступно пояснив матеріал! Я перестав боятися великих потоків автомобілів, знаю, на що потрібно звертати увагу і як поводитися на дорозі, щоб залишатися в безпеці! Викладач теорії – Іван Миколаєвич – просто ідеал! Настільки цікавими лекції ще ніколи не були! Я радий, що прийшов саме до цієї автошколи. 

Віктор

Крута школа! Дуже задоволений! Дякую викладачеві Івану та інструктору Володимиру! Їжджу взагалі без проблем.   

Вікторія

Я закінчила автошколу ПЕГАС! Дуже задоволена! Хочу висловити величезну подяку викладачеві Івану Миколаєвичу – Ви справжній майстер своєї справи! Ми отримали всі необхідні знання і, при цьому, жодне заняття не пройшло без посмішки на обличчі! І, дійсно, результат – на чудово, теорія далася дуже легко! Інструктор Роман – пояснив принцип роботи автомобіля, взаємозв’язок між твоїми діями і реакцією техніки у відповідь, відповість на всі виниклі питання не тільки на словах, а й моделюючи ситуацію на аркуші паперу! У цієї школи справді творчий підхід до навчання! 

Автошкола “PEGAS” 

Ми навчимо водити кожного! 

Контакти:

   Українам. Одеса, вул. Ольгіївська, 5

Є питання?