Як відновити навички водіння?

Как восстановить навыки вождения

Нерідко учень спочатку проходить навчання в автошколі, а потім набуває автомобіля. Це правильна послідовність подій, але з-поміж них має бути значного тимчасового інтервалу. Якщо стала практика водіння утворюється через півроку і більше від складання іспиту, то висока ймовірність втрати досвіду водіння. Теорія також досить швидко забувається. Також вона змінюється, а водій має бути завжди в курсі всіх змін.

Як відновити навички водіння? Для відновлення навичок найчастіше звертаються до знайомих, досвідченіших автолюбителів. Досвідчений водій може підказати помилки під час маневрування, вказати на необхідність дотримання правил дорожнього руху. Але, пам’ятайте, він не має викладацької навички.

Крім того, покращувати керування варто на спеціально обладнаному транспортному засобі, призначеному для навчання.

Найкращий варіант – звернутися до одного з приватних автоінструкторів. Інструктори з водіння здебільшого мають великий досвід водіння, гарний викладацький стаж. Але й тут ви не захищені від розчарувань. Багато залежить від характеру інструктора. Як правило, навчання ведеться на його особистій машині, а тому може досить різко реагувати на ваші помилки. Наприклад, на спробу завести вже заведену машину – така дія може спричинити поломку транспортного засобу.

Найправильнішим рішенням буде звернення до автошколи. Тут зможете не лише відновити навички, а й оновити їх. Давайте розглянемо переваги докладніше.

Чому варто звертатися до автошколи? Навчання в автошколі, як і в інших освітніх закладах, здійснюється за спеціально розробленою програмою. Програма створена для новачків, які не мають досвіду. Навчаючись за такою програмою, впевнені, що з Вами викладач розгляне всі тонкощі теоретичної частини, правила дорожнього руху. У тому числі й із актуальними змінами. Безумовно, перші заняття видадуться простими та неефективними. Проте не варто пропускати лекцій. А після кожного із занять завжди зможете поставити уточнюючі питання. У Вас обов’язково мають бути свіжі методичні вказівки, книга ПДР. Після занять у філії автошколи завжди зможете повторити пройдений матеріал. Фундаментальну базу правил дорожнього руху практично не переглядають, тому відновлення теоретичних навичок не повинно зайняти багато часу. Використовуйте час при навчанні з користю! Пройдете навчання на майданчику та в умовах міської їзди. Ця програма новачкам допомагає підготуватись до іспитів, а Вам допоможе згадати всі основні правила безпечного маневрування на дорозі. У результаті повинні добре освоїти перебудову в умовах щільного руху, повороти, розвороти, рух заднім ходом. Так як у Вас вже є мінімальна навичка водіння, то можна пройти навчання на стику сезонів, наприклад, весни та літа. Таким чином, додатково отримаєте досвід керування на мокрому асфальті, в умовах туману і так далі.Після навчання в автошколі можете безпомилково керувати робочими вузлами автомобіля, не відволікаючись від дорожньої ситуації. Практично без витрат вести моніторинг ситуації навколо автомобіля. Допоможемо повернути не тільки водійські навички, а й допоможемо покращити реакцію, яка така необхідна в умовах інтенсивного транспортного потоку в Одесі та області.

Автошкола “PEGAS” 

Мы научим ездить каждого! 

Контакты

   Украинаг. Одессаул. Ольгиевская, 5

Есть вопрос?