Як зберегти спокій за кермом?

Как сохранить спокойствие за рулем

Багато хто погодиться, що для новачків на дорозі самостійна їзда супроводжується хвилюванням. Воно з часом проходить, коли водій набереться досвіду і стане впевненіше почуватися за кермом. Пройшовши навчання не варто забувати, що це ще не верх майстерності водінню, потрібен досвід. Автошкола може дати лише основні знання та вміння, а для впевненого водіння потрібен час. Але коли це буде? Адже за цей час може статися якась неприємна ситуація, тоді страх перед керуванням машини може залишитися на все життя. Звичайно, ніхто не застрахований від аварій чи нещасних випадків, від конфліктів із нервовими водіями, які вічно кудись поспішають, від даішників, вибоїн на дорозі, пробок та багато іншого. Головне у всіх цих ситуаціях – не піддаватися паніці та зберігати спокій та ясний розум.

Як досягти спокою за кермом?

 

  • Ніколи не сідайте за кермо на голодний шлунок, особливо якщо відчуваєте стан занепокоєння під час їзди. У цьому випадку ваші відчуття загостряться і можуть призвести до стресу та нервових зривів. А це призведе до ще одного наслідку – втрати уваги на дорозі. Чим це загрожує – зрозуміло без зайвих слів. Перед виїздом побалуйте себе поживною їжею – йогуртами, булочками, шоколадом, а для того, щоб заспокоїти нерви, краще приймати фрукти, солодкі чаї, солодощі. А втома допоможе зняти чай з лимоном, цитрусовими або кавою.
  • Якщо ви сідаєте за кермо у напруженому стані, відчуваєте страх чи стрес, то краще не заводити автомобіль. Постарайтеся відволіктися на якісь приємніші речі. У цьому допоможе легка медитація.Увімкніть класичну музику або звуки живої природи, заплющіть очі і уявіть, що ви їсте у своїй машині. Відчуйте ту напругу, яка супроводжує вас у цій поїздці. Тепер спробуйте його позбутися, налаштувавши себе на позитивні думки і навіювавши собі думки, які вас підбадьорять. Звуки музики допоможуть у цьому. Ви легко зможете позбутися нав’язливих думок та свого стану.
  • Конфлікти на дорозі відбуваються досить часто і можуть добре зіпсувати нерви та настрій. Водії можуть сигналити вам з приводу та без приводу, проте не варто зациклюватись на них. Впевненість на дорозі надає не лише знання правил дорожнього руху, а й уміння їх застосовувати. Тому якщо у вас є якісь прогалини, то негайно їх заповніть. Тоді ви завжди зможете постояти за себе та довести свою правоту. І пам’ятайте, що на дорозі всі рівні, і якщо хтось кудись поспішає, то це їхні проблеми.
  • Корки на дорогах діють на нерви. У цій ситуації ситуація сильно розжарюється, оточуючі відчувають дискомфорт, розгубленість. Не варто в цій ситуації панікувати – пробка рано чи пізно розсмокчеться, і ви зможете спокійно доїхати туди, куди вам потрібно. А проведений час можна витратити на користь — послухати уроки іноземних мов чи просто хорошу музику, почитати книгу, з’їсти щось. І головне – не зациклюйтесь на навколишніх людях, спробуйте відволіктися на приємніші речі.
  • За кермом вкрай небажане вживання різних седативних засобів. Так, можливо, вони вам допомагають і чудово заспокоюють, але поміркуйте самі, зазвичай їх вживають перед сном.А все тому, що вдень вони уповільнюють роботу мозку, внаслідок чого знижується увага та реакція.
  • Якщо ви відчули, що вас атакує паніка, не соромтеся припаркувати машину на найближчому місці для зупинки, вийти і подихати свіжим повітрям. Це допоможе вам взяти себе в руки та заспокоїтися.

Автошкола “PEGAS” 

Мы научим ездить каждого! 

Контакты

   Украинаг. Одессаул. Ольгиевская, 5

Есть вопрос?