Поради автолюбителям-початківцям

Советы начинающим автолюбителям

Отже, Ви успішно склали іспити, отримали посвідчення водія. Прийміть наші вітання! Однак, отриманий документ багато в чому є авансом. Якщо не продовжувати вдосконалювати навичку водійської майстерності, то втратити її можна дуже швидко. Тому після отримання прав продовжуйте їздити, вивчайте незнайомі вулиці, намагайтеся добиратися до роботи, місця навчання або відпочинку щоразу різними маршрутами. Основні поради обов’язково почуєте під час занять в автошколі. Ми хочемо повторити деякі з них на сайті, акцентувати увагу на важливих атрибутах безпечного водіння.

Будьте в курсі всіх змін правил дорожнього руху.

Дуже важливо знати всі зміни правил дорожнього руху. Вони трапляються рідко, проте набуття чинності нових правил автоматично означає, що і Вам потрібно розуміти, що на дорозі можуть складатися нові ситуації. Актуалізовані ПДР можна знайти на спеціалізованих сайтах.

Створення зручних умов управління.

Перед відправкою в поїздку на будь-яку відстань завжди регулюйте бічні дзеркала, сидіння та кермо. Зручність та комфорт у даному випадку – це не забаганка водія, але обов’язкова умова безпечного водіння. Звичайно ж, приємний аромат в салоні і зручні чохли для крісел стануть гідним доповненням.Тим не менш, вони є, багато новачків через них на старті руху автомобіля потрапляють у серйозні аварії. Дивлячись у дзеркало, ми повинні переконатися, що відсутні інші транспортні засоби, що наближаються ззаду. Але якщо автомобіль наблизився до нашої машини вже досить близько, то за допомогою дзеркала заднього виду його можна не помітити. Тому при маневруванні на ділянках із щільним потоком машин важливо швидко повернути голову вліво, щоб переконатися у відсутності небезпеки. Особливо важливо оцінювати дорожню ситуацію на старті руху під час перебудови або обгону у великому потоці машин.

Будьте уважними на дорозі.

Ніколи не вважайте себе досвідченим, майстерним водієм. Це розслаблює, в результаті трапляються небезпечні аварії.

 

  • На дорозі будьте уважні та пунктуальні, ніколи не поспішайте.
  • Не варто робити обгін, якщо на дорозі складна ситуація, незнайома вулиця.
  • Не сідайте за кермо, якщо погано почуваєтеся. Часта причина аварій – неуважність через невисип.
  • Особливо акуратним варто бути при керуванні в темний час доби.

 

Автошкола “PEGAS” 

Мы научим ездить каждого! 

Контакты

   Украинаг. Одессаул. Ольгиевская, 5

Есть вопрос?