Управління автомобілем в умовах негоди

Управление автомобилем в условиях непогоды

Настання зимових холодів вже давно асоціюється у вітчизняних автолюбителів із пробками на дорогах через часті ДТП. Зростаюча кількість аварій фіксується з появою першої скоринки льоду, відкриваючи рахунок жертв ожеледиці. На жаль, до цього підготувати автошкола вас не зможе. Досвідчені фахівці радять, перш за все, відповідально ставитися до основних правил керування автомобілем в подібних умовах і своєчасно проводити заміну літньої гуми на зимову. Це просте і легко здійсненне правило врятувало вже не одне життя.

Наступне, на що варто звернути увагу — керування на безпечній відстані від інших транспортних засобів, оскільки ожеледиця збільшує гальмівний шлях у кілька разів. Усі курси керування містять блок інформації, присвячений цій темі. На його сторінках ви можете знайти необхідну інформацію щодо дотримання дистанції та швидкісного режиму.

Наша автошкола застерігає своїх учнів від швидкої їзди у негоду. Навіть при дуже великому поспіху потрібно пам’ятати про небезпеку, на яку наражаються всі учасники руху в момент перевищення швидкості. Тут якнайкраще розкривається сенс приказки: «Тихіше їдеш – далі будеш». Основним принципом, у якому майстри зазвичай загострюють увагу новачків, є обережне виконання маневрів. Усі повороти повинні мати невеликий кут і виконуватися плавно, без різких рухів. Ну і, звичайно, потрібно скористатися гальмуванням двигуном, перемикаючись на низьку передачу.

Інструктори нашої автошколи допоможуть Вам навчитися їздити в умовах ожеледиці, сильного дощу та будь-якої негоди. Звичайно, це екстремальні погодні умови – неідеальні умови для проведення занять із новачком. Проте, якщо склалася така ситуація, не варто впадати у відчай – вчитися на занятті буде складніше, але Ви набудете неоціненного досвіду.

Автошкола “PEGAS” 

Мы научим ездить каждого! 

Контакты

   Украинаг. Одессаул. Ольгиевская, 5

Есть вопрос?